Hoppa till sidans innehåll


  Plan 1   Fredag Domare Sekreterare
09:00 Stockholm 1 - Forsmark IF Umeå Umeå
09:30 Motala - Trollhättan 1 Ringhals/Sundsvall Ringhals/Sundsvall
10:00 Stockholm 2 - Stockholm 1 Trollhättan 3 Trollhättan 3
10:30 Trollhättan 1 - Luleå Stockholm 3 Stockholm 3
11:00 Stockholm 2 - Motala Umeå Umeå
11:30 Trollhättan 1 - Stockholm 1 Uppsala Uppsala
12:00 Luleå - Forsmark IF Stockholm 3 Stockholm 3
12:30 Lunch    
13:30 Luleå - Stockholm 2 Ringhals/Sundsvall Ringhals/Sundsvall
14:00 Forsmark IF -Trollhättan 1 Trollhättan 3 Trollhättan 3
14:30 Motala - Stockholm 1 Trollhättan 2 Trollhättan 2
15:00 Stockholm 2 - Forsmark IF Stockholm 3 Stockholm 3
15:30 Luleå - Motala Ringhals/Sundsvall Ringhals/Sundsvall
       
  Plan 2 Domare Sekretarare
09:00 Uppsala - Trollhättan 3 Stockholm 2 Stockholm 2
09:30 Trollhättan 2 - Umeå Forsmark IF Forsmark IF
10:00 Stockholm 3 - Ringhals/Sundsvall Trollhättan 1 Trollhättan 1
10:30 Trollhättan 3 - Umeå Motala Motala
11:00 Ringhals/ Sundsvall - Uppsala Forsmark IF Forsmark IF
11:30 Stockholm 3 - Trollhättan 2 Luleå Luleå
12:00 Ringhals/Sundsvall - Trollhättan 3 Stockholm 1 Stockholm 1
12:30      
13:30 Umeå - Stockholm 3 Forsmark IF Forsmark IF
14:00 Uppsala - Trollhättan 2 Stockholm 2 Stockholm 2
14:30 Trollhättan 3 - Stockholm 3 Trollhättan 1 Trollhättan 1
15:00 Trollhättan 2 - Ringhals/Sundsvall Motala Motala
15:30 Uppsala - Umeå Trollhättan 1 Trollhättan 1
       
Spelschema Lördag    
       
  Plan 1     
Tid   Domare  Sekreterare
09:00 Stockholm 1 - Luleå Trollhättan 2 Trollhättan 2
09:30 Stockholm 2 - Trollhättan 1 Uppsala Uppsala
10:00 Forsmark IF - Motala Umeå Umeå
11:30      
       
  Plan 2    
09:00 Ringhals/Sundsvall - Umeå Stockholm 2 Stockholm 2
09:30 Trollhättan 2 - Trollhättan 3 Luleå Luleå
10:00 WO ingen match    
11:30 Stockholm 3 - Uppsala Stockholm 1 Stockholm 1
       
       
       
       
       
  Plan 1    
13:00 semi 4:e placerade på Plan 2 4:e placerade på Plan 2
13:30 Final 3:e placerade på Plan 2 3:e placerade på Plan 2
       
       
  Plan 2    
13:00 semi 4:e placerade på Plan 1 4:e placerade på Plan 1
13:30 3:e pris 3:e placerade på Plan 1 3:e placerade på Plan 1
Uppdaterad: 28 AUG 2015 21:49 Skribent: Lars Jakobsson

Elektroskandia


Logo_Wefixit


Almedalen Boule

 

Bro OK

 

GEAB

 

 Gotlands Skarpskytte o Jägargille

     Gotlands Skarpskytte & Jägargille

HansaEvent

 

P18 IK

 

Sanda IF

Anslagstavla